Základní škola Šumperk, Šumavská 21
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 26.4.2019
Nepřítomné třídy-2-1012345678910
6.CP
7.APP
7.BAbsc
Nepřítomní učitelé-2-1012345678910
Drásalová Růžena(JZV)VERZATNAV--..
Hrochová Ilona(PN)........................---
Nevrklová Petra(PN)VYHVYH-KYLMAH-
Pánová Ivana(JPP)--RYCJAKWIN..NAV
Šinoglová Milena(PN)....................--
Švécarová Hana(JPP)PAPCHROSITBEN....
Zerzáňová Hilšerová Pavla(JPP)-STEKRO-
Změny v rozvrzích učitelů:
Bendová Zuzana4. hodsupl. (SVE JPP)Fy7.A(FY)dohled
Jakubíková Lenka4. hodsupl. (PAN JPP)Vv7.C(VV)dohled
Kroupová Radka5. hodsupl. (ZER JPP)Hv5.B(HV)přespočetná hod.
Kylarová Monika4. hodsupl. (NEP PN)AJ5.C (A5C)(109)přespočetná hod.
Lucová Radmila1. hododpadáM6.C
Macháčková Kateřina5. hodsupl. (NEP PN)AJ4.A (Aj4A)(109)přespočetná hod.
Navrkal Jiří3. hodsupl. (DrR JZV)Z9.B(CH)za odpadlou
5. hododpadáZ7.A
7. hodjídelna a šatna
před 6. hod dohled B2+ u schodiště
Papoušková Jolana1. hodsupl. (SVE JPP)Fy6.A(FY)přespočetná hod.
Rýcová Angelika3. hodsupl. (PAN JPP)Vv7.C(VV)dohled
Sitová Markéta3. hodsupl. (SVE JPP)Fy9.C(FY)přespočetná hod.
Štětinová Buxbaumová Petra3. hododpadáČJ7.B
4. hodsupl. (ZER JPP)Hv9.C(HV)za odpadlou
Verner Viktor1. hodsupl. (DrR JZV)M7.C(93)dohled
Vyhnálková Milada1. hodsupl. (NEP PN)ČJ5.C(109)přespočetná hod.
2. hodsupl. (NEP PN)M5.C(109)přespočetná hod.
Winklerová Martina5. hodsupl. (PAN JPP)Ov8.C(125)za odpadlou
Zatloukalová Zdeňka2. hodsupl. (DrR JZV)M8.A(119)přespočetná hod.
6. hododpadá7.A
Chromá Lenka2. hodsupl. (SVE JPP)Fy6.C(FY)dohled
Změny v rozvrzích tříd:
4.A5. hodAJAj4A(109)suplujeMacháčková Kateřina(NEP)
5.B5. hodHv(HV)suplujeKroupová Radka(ZER)
5.C1. hodČJ(109)suplujeVyhnálková Milada(NEP)
2. hodM(109)suplujeVyhnálková Milada(NEP)
4. hodAJA5C(109)suplujeKylarová Monika(NEP)
6.A1. hodFy(FY)suplujePapoušková Jolana(SVE)
6.C2. hodFy(FY)suplujeChromá Lenka(SVE)
1. hod přednáška ve škole
7.A4. hodFy(FY)suplujeBendová Zuzana(SVE)
5.-6. hod přednáška ve škole
7.B5. hodFyodpadá(SVE)
3. hod Obecná absence třídy
7.C1. hodM(93)suplujeVerner Viktor(DrR)
3. hodVv(VV)suplujeRýcová Angelika(PAN)
4. hodVv(VV)suplujeJakubíková Lenka(PAN)
8.A2. hodM(119)suplujeZatloukalová Zdeňka(DrR)
6. hodVvodpadá(DrR)
8.B6. hodTvDívodpadá(PAN)
8.C5. hodOv(125)suplujeWinklerová Martina(PAN)
9.A6. hodFyodpadá(SVE)
9.B3. hodZ(CH)suplujeNavrkal Jiří(DrR)
6. hodTvDívodpadá(PAN)
9.C3. hodFy(FY)suplujeSitová Markéta(SVE)
4. hodHv(HV)suplujeŠtětinová Buxbaumová Petra(ZER)

KPPŠ: s vyučujícím, který zde v danou hodinu učí. VI. C 1. - 2. h Kyberšikana (učebna VI. C) VII. C 3. - 4. h Poruchy příjmu potravy (učebna FY) VII. A 5. - 6. h Poruchy příjmu potravy (učebna VII. A)